Drogą profesjonalnego rozwoju naszej firmy jest potencjał ludzki. Wspólnie realizujemy naszą misję. Wspólnie dbamy o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych kontrahentów. Stawiamy na profesjonalizm, rozwój zawodowy i sukces.

Chcesz kształtować swoją karierę?
Aplikuj wypełniając formularz oraz dodając swoje CV.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • pracownik ochrony
  • pracownik usług porządkowych
  • specjalista/ka ds. kadr i płac

POZIOM Sp. z o.o., firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ochrony osób i mienia oraz usług w zakresie sprzątania, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA/KA DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie akt osobowych,
  • obsługa kadrowa pracowników,
  • sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników,
  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz zgłoszeniowych do ZUS, US, GUS, PFRON, itp.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo – płacową
  • biegłej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego,
  • znajomości programu Symfonia Kadry i Płace, Płatnik oraz pakietu MS Office,
  • zdolności organizacyjnych, dokładności oraz komunikatywności,
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (proszę o wskazanie w CV).

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem zależnym od kwalifikacji, zajmowanego stanowiska i przydzielonych obowiązków,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczeń zawodowych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie CV oraz dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

REGIONALNY MANAGER HANDLOWY

Etaty: 2

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.
Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • łatwość w nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • kreatywność w działaniu, dyspozycyjność, samodzielność,
  • doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • rozwijanie rynku sprzedaży naszych usług w podległym regionie,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • raportowanie działalności konkurencji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (pełny etat),
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premia + nagroda),
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego (liczne szkolenia)
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon, tablet

ZŁÓŻ SWOJE CV

    Administratorem danych jest Poziom Sp. z o.o. z siedzibą w 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Kostrzyńska 89E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2016r., nr poz. 922 z 2018r. poz. 138, 723