Firma ochroniarska w Gorzowie Wielkopolskim

Kompleksowe usługi ochrony osób i mienia to nasz oferta dedykowana klientom z Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolicznych miejscowości. Znakomicie przeszkoleni i doświadczeni pracownicy zapewnią profesjonalne wsparcie wszystkim, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług firmy ochroniarskiej Poziom Sp. z o.o. Podczas wykonywanych czynności służbowych są oni pod stałym nadzorem i sprawdzani pod kątem realizowanych zadań.

Na co dzień podejmujemy się ochrony takich miejsc jak m.in. biurowce, obiekty przemysłowe, handlowe, magazynowe oraz innych. Centrum Operacyjne i Dowodzenia znajduje się właśnie w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie zlokalizowana jest Centrala naszej firmy ochroniarskiej. Przez całą dobę zapewniamy bezpieczeństwo osobom oraz chronimy mienie przed aktami kradzieży czy wandalizmu.

Przyjmując zlecenie, opracowujemy w najdrobniejszych szczegółach plan działania, dopasowany do specyfiki klienta lub obiektu. Sprawdzamy również wszelkie zabezpieczenia mechaniczne oraz kontrolujemy przepływ osób w danym miejscu, aby na danym obiekcie nie znalazły się te, które są tam niepożądane. Ponadto posiadamy rozbudowany system kierowania i monitorowania. Dlatego możemy szybko reagować, kiedy tylko pojawia się jakieś zagrożenie. Nasze zespoły interwencyjne czekają w pełnej gotowości i przystępują do działania, gdy tylko ogłoszony zostanie stan alarmowy.

Ochrona z naszej strony to również świadczenie usług takich jak:

Ponadto posiadamy odpowiedni tabor pojazdów do tego, aby podjąć się konwojowania wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych. Każdy z ich adresatów może liczyć na dostarczenie w nienaruszonym stanie.

Świadcząc ochronę fizyczną osobom i zabezpieczając mienie, dostosowujemy się do tego, czego oczekuje w tym zakresie klient. Naszą pracę możemy wykonywać na zasadzie stałej współpracy lub też pojedynczych zleceń na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz jego okolic.

Zadowolenie i komfort klientów to cel, który przyświeca naszej działalności. Jeśli zatem potrzebna jest Państwu ochrona – zapraszamy do współpracy!

Obszar działalności:

Gorzów Wielkopolski, województwo lubuskie

Zapoznaj się z naszymi usługami w innych miejscowościach: