Firma ochroniarska w Zielonej Górze

Poza usługami sprzątającymi Poziom Sp. z o.o. to firma, która zapewnia ochronę osób i mienia na terenie Zielonej Góry w bardzo szerokim aspekcie. Wiemy, jak ważne dla każdego jest poczucie bezpieczeństwa własne lub najbliższych. Zdajemy sobie również sprawę, że nie mniejsze znaczenie i wartość ma mienie, na które czasami pracuje się przez większość swojego życia. Dlatego nasi wyszkoleni w zakresie systemu kontroli i nadzoru oraz umundurowani pracownicy świetnie poradzą sobie z różnym zagrożeniem.

Opracowując system ochrony, bierzemy pod uwagę zawsze indywidualną sytuację danego klienta. Prowadzona przez nas firma ochroniarska podejmuje się zabezpieczenia każdego obiektu, bez względu na jego wielkość, lokalizacją oraz charakter. Zapewnić możemy pełną kontrolę w zakresie zarówno obecności osób niepożądanych, jak i ruchu osobowo-materiałowego. Naszym zadaniem jest zabezpieczenie obiektów przed kradzieżą, zniszczeniem lub zagubieniem.

Poza ochroną osób i mienia zapewniamy także:

Poziom sp. z o.o. działa na rynku już od wielu lat i należy do profesjonalnych firm ochroniarskich. Zaufało nam już wielu klientów w takich miejscach jak m.in. Śląsk, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski. Na terenie Zielonej Góry świadczymy usługi na zasadzie zarówno stałej współpracy, jak i pojedynczych zleceń. Dopasowujemy się zawsze do specyfiki charakteru zadania. Pod tym kątem przygotowujemy plan działania oraz zapewniamy odpowiednią ilość specjalistów. Do konwojowania pieniędzy i cennych przedmiotów posiadamy specjalnie do tego przystosowany tabor pojazdów.

Jako firma ochroniarska działamy zgodnie z wytycznymi Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jeśli zależy Państwu na tym, aby mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa swoje, bliskich lub prowadzonej firmy – warto skorzystać z naszej propozycji ochrony w Zielonej Górze lub jej okolicach.

Obszar działalności:

Zielona Góra, woj. lubuskie


Zapoznaj się z naszymi usługami w innych miejscowościach: