Sprzątanie w Zielonej Górze

Poziom Sp. z o.o. to firma sprzątająca, która realizuje zlecenia m.in. od klientów z terenu Zielonej Góry i okolic. Naszą specjalnością jest sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz innych obiektów przy wykorzystaniu sprawdzonych i skutecznych, certyfikowanych środków czystości oraz nowoczesnych maszyn. Zlecenia realizujemy kompleksowo lub na zasadzie wybranych prac.

Firmy sprzątające takiej jak nasza oferują różny zakres usług. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Klienci chętnie wynajmują nas także do mycia okien i czyszczenia elewacji wysokościowych. Te usługi realizujemy bez konieczności stawiania rusztowań. Mając doświadczenie także w zakresie odśnieżania i zapobiegania skutkom zimy (posypywania solą i piaskiem chodników i innych stref komunikacyjnych) możemy również i w tym zakresie pomóc.

Oferta firmy sprzątającej Poziom Sp. z o.o. adresowana jest w głównej mierze do klientów prowadzących działalność gospodarczą, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Zielonej Górze. Oprócz tego zagwarantować możemy utrzymanie czystości w pubach, klubach oraz w innych lokalach i budynkach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest regularne utrzymanie czystości w miejscach, gdzie na co dzień pracują ludzie i które odwiedzają klienci. Porządek w nich to wizytówka, która wpływa na pozytywny wizerunek firmy.

Proponowane przez nas sprzątanie w Zielonej Górze dopasowane jest pod wymagania klienta – nie tylko w zakresie realizowanych prac, ale również czasowym. Możemy świadczyć nasze usługi zarówno przed godzinami pracy, jak i po zamknięciu firmy. Za każdym razem zapewniamy pełną dyskrecję i rzetelność wykonanych usług.

Klienci współpracują z naszą firmą sprzątającą w różny sposób. Część z nich decyduje się na zawarcie umowy w ramach stałej współpracy, inni potrzebują naszego wsparcia incydentalnie lub jednorazowo. Na każdą z tych form jesteśmy otwarci i proponujemy konkurencyjne stawki.

Obszar działalności:

Zapoznaj się z naszymi usługami w innych miejscowościach: