kontakt

siedziba

 

Dane adresowe:

 

Poziom Sp. z o.o.

ul. Kostrzyńska 89 E
66-400 Gorzów Wlkp.

tel: 95 720 38 56
fax: 95 720 38 56

e-mail: poziom@poziom.com.pl

Inspektor ochrony danych tel. 600 136 416

Adres do korespondencji:

 

Poziom Sp. z o.o.

ul. Kostrzyńska 89 E
66-400 Gorzów Wlkp.

Jak dojechać?


biura_h

 

Gorzów Wlkp.:

Poziom Sp. z o.o.

ul. Kostrzyńska 89 E
66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 95 720 38 56
fax: 95 720 38 56

e-mail: poziom@poziom.com.pl
 

Zielona Góra:

Poziom Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 25a/1
65-950 Zielona Góra

tel. 68 458 26 51
fax. 68 458 26 51

e-mail: zgora@poziom.com.pl

 

Warszawa:

Poziom Sp. z o.o.

ul. Wieluńska 10/12
01-240 Warszawa

tel. +48 519 331 133

e-mail: anna.raczkowiak@poziom.com.pl 

 

 

Wielkopolska:

Poziom Sp. z o.o.

Karolina Lewandowska – Kierownik Regionu Wielkopolska

Biuro regionu:
 
ul. Starołęcka 7 pok. 6
61–361 Poznań

tel. +48 662 021 072

e-mail: karolina.lewandowska@poziom.com.pl

 

Dolny Śląsk:

Poziom Sp. z o.o.

Katarzyna Piwowarska – Kierownik Regionu Dolny Śląsk

ul. Jerzmanowska 4D pok. 209
54-519 Wrocław

tel. +48 506 866 532

e-mail: biuro.wroclaw@poziom.com.pl

 

Śląsk:

Poziom Sp. z o.o.

Danuta Żarnowiecka – Jakubek Dyrektor Regionu Śląsk

tel. +48 506 230 295

e-mail: biuro.slask@poziom.com.pl

 

Zachodniopomorskie:

Katarzyna Wiener – Dyrektor Regionu Zachodniopomorskiego

tel. +48 519 804 475

e-mail: katarzyna.wiener@poziom.com.pl

 

dzial_handlowy

 

Bartosz Chojnacki
Członek Zarządu
DYREKTOR HANDLOWY

tel. 519 804 336

bartosz.chojnacki@poziom.com.pl

Mirosław Szczepankiewicz
KIEROWNIK DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

tel. 662 021 087
zamowienia@poziom.com.pl

MARKETING

tel. 662 021 087
marketing@poziom.com.pl

 

 

 

biura_r

 

Marcin Sabat Przedstawiciel Zarządu ds. Handlowych, tel. +48 795406156, e-mail: marcin.sabat@poziom.com.pl woj. dolnośląskie

Magdalena Kaźmierska, tel. +48 795 119 608, e-mail: magdalena.kazmierska@poziom.com.plwoj. pomorskie

Ewelina Hlebik Regionalny Manager Handlowy, e-mail: ewelina.hlebik@poziom.com.pl