Firma Poziom jest przykładem, jak na przestrzeni 20 lat można stać się liderem w różnych branżach: utrzymywania czystości i zapewnienia bezpieczeństwa w kilku województwach na terenie kraju.

Bogumił Wielkoszewski – Prezes Zarządu

Ponad 20 lat temu na zachodzie Polski, w Gorzowie Wielkopolskim, powstała rodzinna spółka, która za cel postawiła sobie dbałość o jakość w swoich działaniach. Pragnąc oferować jednolity i wysoki standard usług, koniecznością dla Poziomu stał się nieustanny rozwój poprzez szkolenia kadry oraz inwestycje w sprzęt. Spółka dąży do zachowania równowagi pomiędzy osiągnięciem sukcesu gospodarczego, do którego w naturalny sposób zmierza każda firma, a dbałością o relacje ze swoimi partnerami biznesowymi i własnymi pracownikami. To, jak i duża elastyczność we współpracy czyni tę firmę atrakcyjnym partnerem na lata. Warto zaznaczyć, że przez owe 20 lat firma sukcesywnie zdobywała doświadczenie jednocześnie na dwóch płaszczyznach, gdzie wymagany jest porządek: jako spółka, która zajmuje się kompleksowym utrzymaniem czystości w firmach czy domach, oraz jako firma dbająca o porządek w tychże miejscach w zakresie fizycznej ochrony osób i mienia. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło Poziomowi z lokalnej firmy przeobrazić się w duże przedsiębiorstwo zatrudniające kilkaset osób pracujących na terenie kraju, stając się tym samym znaczącym graczem na wymagającym rynku utrzymania czystości i ochrony. W pewnym momencie powstało hasło towarzyszące firmie do dziś: „czysto i bezpiecznie”.

Ta rodzinna spółka z Gorzowa poprzez swoją pracę chce na co dzień dostarczać prawdziwej wartości swoim kontrahentom. Ma bowiem świadomość, jak ważne dla każdego przedsiębiorstwa jest utrzymanie w nim stałej czystości. Daje to pracownikom komfort i przestrzeń do pracy, a właścicielowi spokojną głowę i możliwość dbania o rozwój swojego biznesu czy po prostu więcej czasu dla rodziny bez oglądania się za siebie, aby nieustannie sprawdzać, czy w firmie jest czysto i bezpiecznie. Poziom za tę czystość i bezpieczeństwo odpowiada, mając wsparcie w postaci zdobytego na przestrzeni dwóch dekad doświadczenia, odpowiedniego sprzętu i właściwych ludzi na właściwym stanowisku. Dziś firma pracuje zarówno dla prywatnych przedsiębiorstw, jak również instytucji publicznych. Nieodzownym elementem działalności jest wewnętrzny system kontroli jakości. Kluczem do dobrej współpracy na lata jest, aby dokładnie określić potrzeby danej firmy. Wszystko ma być uszyte na miarę. I takie jest w przypadku współpracy z Poziomem.

Nagrody

Rekomendacje firm dla których Poziom Sp. z o.o. świadczyła usługi w zakresie ochrony oraz usług sprzątających.